avto-advokat.kharkov.ua

Автоадвокат Харьков - защита интересов водителя на дороге и в суде

Повышена ответственность за управление транспортом в нетрезвом виде

пн, 12/16/2013 - 10:36 -- admin
Повышена ответственность за управление транспортом в нетрезвом виде

Вступили в силу изменения в КУоАП, касающиеся ответственности за управление транспортным средством в нетрезвом состоянии. Об этом сообщили в пресс-службе Департамента ГАИ МВД Украины.

Приводим выдержку из обновленного КУоАП:

   Закон України «Про внесеннязмін до статті 130 Кодексу України про адміністративніправопорушеннящодопосиленнявідповідальності за керуваннятранспортнимизасобами у стані алкогольного, наркотичногочиіншогосп’яніння» набуваєчинності з 14 грудня 2013 року.

   Згідно зі змінами, з 14 грудняцього року,за керування транспортним засобом у нетверезомустані для водіїв передбачений штраф від 3400 до 5950 гривень або позбавлення права керування авто на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб, для інших осіб – штраф від 3400 до 5950 гривень або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб.

   Повторне протягом року вчинення такого порушення тягне за собою: для водіїв позбавлення права керування транспортними засобами на строк від двох до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на строк від 10 до 15 діб з оплатним вилученням транспортного засобучи без такого, для інших осіб - адмінарешт на строк від 10 до 15 діб з оплатним вилученням транспортного засобучи без такого.

   Вчинення зазначеного правопорушення особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративном устягненню за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або ідвпливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, за відмову відпроходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або що до вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, тягне за собою: для водії впозбавлення права керування транспортними засобами на строк до десяти років з оплатним вилученням транспортного засобу, для інших осіб – адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб з оплатним вилученням транспортного засобу.

13 грудня 2013

Бесплатные консультации автоюриста по телефону: +38(097)206-15-58;+38(095)158-87-78.